6 oktober 2023
1 minuut

Nigel Hinkin, oud eigenaar Pegasus Pub, is weer terecht

ARNHEM – Nigel Hinkin, oud eigenaar Pegasus Pub, is weer terecht. Dit meldt de broer van Hinkin op social media. Nigel Hinkin was sinds 24 september vermist. De politie uit de Britse gemeente Aldershot liet dit vorige week weten in een opsporingsbericht.

(Door: Patrick Arink)

“We zijn blij dat we kunnen melden dat Nigel Hinkin veilig is teruggevonden”, meldt Peter Hinkin op Facebook. “Hij ligt nu in het ziekenhuis voor onderzoek en behandeling. Onze familie wil iedereen bedanken die in de zoektocht heeft meegeholpen.”

Waar Nigel Hinkin is teruggevonden en waarom hij in het ziekenhuis is opgenomen, is niet bekend gemaakt.

Nigel Hinkin was in Arnhem jarenlang eigenaar van de Pegasus Pub in de Zwanenstraat. Vanwege gezondheidsproblemen werd Hinkin vorig jaar gedwongen te stoppen met de kroeg. Hierna keerde hij terug naar zijn geboorteland Engeland.

Nadat hij na een wandeling vanuit huis op 24 september niet terugkeerde, werd alarm geslagen. Ook in Nederland werd gezocht naar Hinkin, omdat gedacht werd dat hij mogelijk was teruggekeerd naar Arnhem.

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Vorige Bericht

Arnhem deelt deurbellen uit voor een toegankelijke binnenstad

Volgende Bericht

Problemen stapelen zich op voor Vitesse: proflicentie in gevaar

Laatste berichten

Gemeente Arnhem overspoeld met afvalklachten

ARNHEM – De gemeente Arnhem is in de laatste maand van 2025 overspoeld met afvalklachten. Dat blijkt uit een dataonderzoek van de Arnhemsche Courant. In totaal kwamen er meer dan 1.100 afvalmeldingen

Burgemeester Marcouch: Steek geen vuurwerk af

ARNHEM – Burgemeester Ahmed Marcouch wijst de Arnhemmers er nogmaals op dat het afsteken van vuurwerk niet is toegestaan in de hele stad. In Arnhem geldt een volledig afsteekverbod tijdens de jaarwisseling.
Ga naarBoven